W Y N N ' S CELOSVĚTOVĚ

 

Wynn's - "Specialty Chemicals Group" je členem americké společnosti  ILLINOIS TOOL WORKS. Vyvíjí a vyrábí chemické produkty pro použití v automobilovém a strojírenském průmyslu. Wynn's je zastoupený ve více než 100 zemích světa, je podporován 16 pobočkami.

 

 

W Y N N ' S V EVROPĚ

 

Wynn's má zastoupení ve více než 68 zemích Evropy, středního východu a Afriky a svou činnost staví na pobočkách v Belgii (hlavní evropské obchodní centrum a výrobní závod), Holandsku, Indii, Itálii, Francii, Velké Británii, Jižní Africe (výrobní závod) a Německu. Automotive: Wynn's je předním značkovým výrobcem produktů pro řešení chemické údržby a zlepšování chodu částí automobilů (např. motor, převodovka, palivový a chladicí systém, klimatizace, atd.).Průmysl:Přední značkový výrobce kapalin pro obrábění kovů používaných při náročných technologických postupech (letectví a kosmonautika, automobilový sport, ...). Wynn's rovněž dodává chemikálie pro jiné použití (obrábění plastů, potravinářský průmysl atd.). Produkty jsou vyvíjeny s ohledem na produktivitu, bezpečnost a životní prostředí.

 

 

W Y N N ' S VÝZKUM A VÝVOJ

 

Naše oddělení výzkumu a vývoje průběžně pracuje na vylepšování v oblasti čisticích a mazacích technologií pro části automobilů. Přispívá ke zlepšování kvality produktů a při vývoji dbá zejména na rizika pro zdraví, bezpečnost a životní prostředí.
 

 

W Y N N ' S , ROZSÁHLÁ PALETA PRODUKTŮ

 

Wynn's Automotive disponuje širokou paletou produktů a přístrojů vyvinutých tak, aby odpovídaly specifickým nárokům a nejnovějším trendům trhu osobních a užitkových vozidel. Mnohé produkty Wynn's byly certifikovány německým TÜV a některými světovými výrobci automobilů.
 

 

W Y N N ´ S V ČESKÉ REPUBLICE

 

Od roku 1998 je značka Wynn´s uváděna na český trh firmou TOP OIL SERVICES, s.r.o. z Horšovského Týna. Společnost se věnuje obchodu se značkovými i neznačkovými oleji, mazivy, automobilovou a průmyslovou chemií. Více informací naleznete na www.top-oil.cz